Maksibet Promosyonlar

Maksibet Cevrimsiz Freespin

Maksibet Cevrimsiz Freespin

Maksibet Cevrimsiz Freespin

Maksibet
Maksibet

%10 Çevrimsiz Freespin !

1-Maksibet Çevrimsiz Freespin Bu promosyondan tüm yatırım yöntemleri ile en az 20 TL yatırım yaparak yararlanabilirsiniz.

2-Yatırım tutarınızın %10’u kadar Freespin alabilirsiniz. Gün içerisinde Maksimum alınabilecek %10 Çevrimsiz Freespin 500 adet şeklindedir. Freespin tutarınızı 1 kere çevirmeniz ardından Freespin kazancınız bonus kasanıza yansıyacaktır. Yansıyan kazanç tutarı kadar 1 kere çevrim sağlamanız ardından hesabınıza aktarılacaktır. Ardından dilediğiniz alana katılım sağlayabilir veya çekim işlemi gerçekleştirebilirsiniz.Bu promosyondan yararlanarak çekim yapmış üyeler 24 saat içinde bu promosyondan yararlanamaz.

3-Bu promosyondan adet olarak aldığınız Freespin miktarının maksimum 20 katı kadar çekim yapabilirsiniz. Olası fazla bakiyeler sistem tarafından otomatik silinmektedir.

4-Bu promosyon ekstra bir uygulamadır. Yatırımınıza istinaden Yatırım bonusu veya Kayıp Bonusu alabilirsiniz. Bu promosyondan yararlanan üyeler ” %10 FREE BET” promosyonundan yararlanamamaktadır.Gün içerisinde son yatırımınız baz alınarak işlem sağlanmaktadır.Geçmişe dönük yatırımlara free spin aktarılmamaktadır.

5-Aldığınız Freespinleri Casino(Slot) alanında Habanero sağlayıcısının VİKİNGS PLUNDER oyununda kullanabilirsiniz.

6-Alınan Freespinler bir (1) gün içerisinde kullanılmalıdır. Bir gün içerisinde kullanılmayan Freespinler otomatik olarak silinmektedir.

7-Aynı IP adresini, aynı adres bilgilerini, aynı email hesabını, aynı telefon numaraları vb gibi kişisel bilgilerini paylaşan kullanıcıların sadece biri bu promosyondan faydalanabilecektir. Ayrıca aynı aile ait fertlerden sadece biri bu bonustan faydalanabilir. “Maksibet” istediği zaman üyelerinden Kimlik, İkamet Belgesi vb. isteme hakkına sahiptir. Bu belgelerin kullanici tarafindan ibraz edilmemesi durumunda oyuncunun kazançları bloke edilebilir. Bonus suistimali yapan ve tespit edilen üye hesaplarından, tüm kazançlı kuponlar iptal edilip (kazancı silinip) sadece yatırılan ana para bakiyede kalacak şekilde işlem yapılacaktır.

8-Bonusunuzu alabilmek için yatırımınızın sonuçlanmasının ardından maksimum 24 saat içerisinde Bonus Talep hattımıza bağlanarak talep edebilirsiniz.

9-“Maksibet” bu promosyonu istediği zaman durdurma, iptal etme, kötüye kullanım durumunda bonusu ve bonustan elde edilen kazancı geri alma hakkını saklı tutar.

10-Maksibet genel kurallarını ihlal edecek şekilde yapılan kuponlar/oyunlar promosyona dahil edilmeyecektir.

Maksibet
Maksibet
Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu