Sutbet Promosyonlar

Sutbet 1 Yatırıma 3 Bonus

Sutbet 1 Yatırıma 3 Bonus

Sutbet
Sutbet

Sutbet 1 Yatırıma 3 Bonus

1- Bu promosyondan tüm yatırım yöntemleri ile minumum 50 TL tutarında yatırım gerçekleştiren kullanıcılarımız yararlanabilmektedir.

2- Minumum 50 TL tutarındaki yatırımınıza istinaden 3 bonus şeklinde;

Yatırım Bonusu + %15 Freebet veya %30 Freespin + Çark kodu talep edebilirsiniz. Çark kodunuzu canlı destek hattı üzerinden talep etmeniz gerekmektedir.
a.(Yatırıma ek Freebet veya Freespin yalnızca ‘Yatırım Bonusu ‘ ile birlikte talep edilebilir.)

3- Spor alanında Yatırım bonusu alan kullanıcılar Freespin veya Casino alanında yatırım bonusu alan kullanıcılar da Freebet promosyonundan yararlanabilmektedir.

4- Son 24 saat içerisinde çekim işlemi olan kullanıcılar bu promosyondan yararlanamamaktadır.

5- Tarafınıza eklenen Freespin tutarını 1 kere NETENTsağlayıcısı DAZZLE ME oyununda çevirmeniz gerekmektedir.

6- Yatırımınıza ek olarak aktarılan Free spin adetinin maksimum 15 katı kadar çekim işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Freebet tutarınızı ise minumum 2 müsabaka ve her seçiminiz minumum 1.5 oran olacak şekilde 1 kere çevirmeniz gerekmektedir. Freebet tutarı olası kazanç tutarından düşmektedir.

7- Ayni IP adresini, ayni adres bilgilerini, ayni email hesabini, ayni telefon numaralari vb gibi kisisel bilgilerini paylasan kullanicilarin sadece biri bu promosyondan faydalanabilecektir. Ayrica ayni aile fertlerinden sadece biri bu bonustan faydalanabilir.

8- Yatırımınıza ek FreeBet/Freespin ve Çevrimsiz Bonus’umuzdan faydalanabilmeniz için yatırımınızın sonuçlanmasının hemen ardından oyunlara katılım sağlamadan, yatırım bonusu ile birlikte sitemiz üzerinde bulunan ‘’ BONUS TALEP’’ kısmından talep edebilirsiniz.

8- Bu promosyondan yararlanan üyeler bu bonusu 24 saat içerisinde kullanmalıdır. Aksi takdirde aktarılan bonus sistem tarafından Şutbet hesabından silinecektir.

9- “Şutbet” herhangi bir promosyondaki kural ve şartları değiştirme ya da promosyonu tamamen kaldırma yetkisine sahiptir. Herhangi bir promosyonun güncel kural ve şartlarını takip etme yükümlülüğü oyuncunun kendisine aittir.

10- Bu promosyona Şutbet Genel Bonus Kurallar ve Şartları dahildir.

Sutbet
Sutbet
Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu